Hakkımda

Hakkımda

Kemal Gültekin

Kemal Gültekin Kimdir?


7 Kasım 1977 yılında Konya’nın Beyşehir ilçesinde doğdum. İlkokul 1.sınıfı Beyşehir Eşrefoğlu İlkokulunda okuduktan sonra, babamın işi nedeniyle Yalova’ya taşındık. İlkokulu Yalova Yusuf Ziya İlköğretim okulunda, Ortaokulu Yalova Lisesinde, Lise öğrenimimi ise Yalova Endüstri Meslek Lisesi elektrik bölümünde okudum.1995 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kırkağaç M.Y.O elektrik Bölümünü kazanarak 1997 yılında mezun oldum.

Daha sonra girdiğim askeri okul sınavında ANKARA/Mamak MUHABERE ELEKTRONİK ve BİLGİ SİSTEMLERİ okulunu kazanarak buradan 1998 yılında Astsubay olarak mezun oldum. İlk görev yerim olan Malatya’ya gittikten sonra 1999 yılında başladığım Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden 2003 yılında mezun oldum.

Hayatımın her döneminde ilgimi çeken fotoğrafçılık hobisiyle 2007 yılında Tunceli 4.Komanda Tugayında görev yaparken katıldığım bir fotoğraf yarışmasında 1.olduktan sonra daha ciddi bir şekilde ilgilenmeye başladım. Halen amatör olarak fotoğraf çekmeye devam ediyor çeşitli yarışma ve etkinliklere katılarak kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Sağ Tıklama Yönetici Tarafından Yasaklandı. Anlayışınız için Teşekkürler.